Jak to chodí u Kazdů

Základem všeho je pro nás nákup perfektní čerstvé suroviny.
Proto nám 5x týdně dováží čerstvé maso vybraní dodavatelé. Spolupracujeme s regionálními dodavateli, kteří jsou schváleni pro produkci v zemích EU, jsou pod stálou veterinární kontrolou a je u nich výborná kvalita opracování masa z kontrolovaných chovů.
V naší výrobně masných výrobků pracují odborně vyškolení zaměstnanci pod vedením technologa a mistra masné výroby.
Vykupujeme zvěřinu od myslivců a zpracováváme ve vlastní bourárně dle certifikace HACCP.
Nakoupené maso se vykostí, upraví pro prodejnu i do výroby a je neustále v chlazených případně mrazírenských prostorech.
Pro výrobu se co nejrychleji zpracovává čerstvé a solené, tepelně se opracovává na jednotlivé druhy výrobků.
V naší firemní prodejně najdete vždy čerstvé a kvalitně opracované maso. Z hovězího masa pro Vás nakupujeme maso z mladých býků z Podkrkonoší, dále si na prodejně můžete zakoupit chlazenou drůbež, vepřové ,občas telecí, jehněčí maso, ryby a 7 druhů sýrů.
Vánočního kapra si můžete sami vylovit v našich kádích.
Od podzimu do jara míváme pro Vás čerstvou zvěřinu, jinak mraženou. Maso meleme přímo před zákazníky, tak ho mají vždy čerstvé chlazené.
Na prodejně najdete naše výrobky, do kterých se nepřidává mouka - neobsahují lepek ( lepek mají jen vinné klobásy, jaternice, jelita, kroupové a pečená sekaná).
Specializujeme se nejen na trvanlivé fermentované tepelně neopracované masné výrobky, které jsou nejnáročnější právě na kvalitu vstupní suroviny a hygienu. ( např. Kazdovka z Úpice- čabajka oceněna zlatou Salimou, Klas A – též Probio Maxi Lovecký)
Neustále rozšiřujeme sortiment i s nevepřovými výrobky. Gurmáni kupují naše různá uzená masa, sušené pršuty, šunky, výrobky zvěřinové , drůbeží, końské, jehněčí, hovězí, zabijačkovou klasiku , játrové paštiky s brusinkami, mandlemi, medvědím česnekem či čajovky s vůní uzeného úhoře.
Ke grilování naše vlnky, marinovaná masa, bratwursty, klobásky mnoha chutí.
Na svačinku neodoláte vůni pečené krkovičky, bůčku z konvektomatu či grilovanému kuřecímu stehýnku a teplé sekané.
Nepoužíváme žádné náhražky a separáty. Párky, špekáčky, klobásy- narážíme pouze do přírodních střívek. Na přání Vám vakuově zabalíme co budete chtít, třeba na dovolenou, uděláme i dárkové balíčky a dárkové salámky.
Naše výrobky rozvážíme našim dlouholetýmodběratelům do Prahy,Jilemnice, Vrchlabí a Trutnova
My řezníci bereme svoji práci jako poslání a proto je pro nás nejdůležitější zdraví, kvalita, chuť a spokojenost Vás, zákazníků. Preferujeme osobní přístup a snažíme se vyhovět Vašim přáním, můžete nám napsat email s dotazem, objednávkou na info(zavináč)masokazda.cz Nakonec, přijďte se k nám podívat, ochutnejte a budeme se těšit, když se budete spokojeni vracet i příště nakupovat.